Přijímání nových žáků

ZÁPIS DO PRVNÍHO ROČNÍKU PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/21 JE UZAVŘEN

Prosíme zákonné zástupce přijatých dětí, aby v případě změny své rozhodnutí neprodleně oznámili na adresu info@skolaletokruh.cz. Uvolněné místo může tak být nabídnuto zájemcům z nepřijatých uchazečů.
V případě zájmu máme v nastávajícm prvním ročníku ještě jedno volné místo pro chlapce. V případě zájmu nás kontaktujte na info@skolaletokruh.cz. 
 
Schůzka rodičů a přijatých žáků s vyučujícími se uskuteční po znovuotevření provozu základních škol, o termínu budete informováni prostřednictvím elektronické pošty a našich webových a facebookových stránek.
 
Stručný přehled informací o chodu školy naleznete v MANUÁLU PRO RODIČE.

 

 
 

 

Přestup do vyšších ročníků z jiné školy v průběhu školního roku

Přemýšlíte o změně školy? Zvažujete přestup do Letokruhu? V současné době je možný přestup dětí 5. a 6. ročníku. Ozvěte se nám na adresu info@skolaletokruh.cz nebo telefon 739 312 666 (denně mezi 9-14 hod.).

Náhledy ve výuce

Nejlepší představu o tom, jak Letokruh funguje, získáte osobní návštěvou a náhledem ve výuce. Náhledy umožňujeme v měsících listopad-květen. Po předchozí domluvě jste u nás vítáni. Pro konkrétní termín návštěvy nás prosím kontaktujte.

Další informace o životě školy naleznete v našem blogu.

Den na zkoušku

Zájemcům o přestup do Letokruhu nabízíme možnost vyzkoušet si, jak to u nás funguje. Pro podrobnější informace a domluvu na termínu návštěvního dne/dnů prosím kontaktujte třídní učitelky. Jejich mailové adresy naleznete ZDE.

 

 Informace o přijímaní dětí na 2. stupeň naleznete ZDE

 

 

 

=""  =""  <="" p="">

 

Kontakt

Základní škola Letokruh Terezy Novákové 1947/62a
621 00 Brno-Řečkovice
+420 739 312 666 info@skolaletokruh.cz